Schronisko w Milanówku organizuje dzień otwarty

Milanówek

Będzie to 2. edycja dnia otwartego w milanowskim schronisku. Wydarzenie odbędzie się już za kilka dni – 7 października. Na uczestników będzie czekała masa atrakcji m.in. loteria fantowa, konkursy dla najmłodszych, fotobudka, prelekcja lekarza weterynarii, pokaz psich sztuczek i wiele więcej.

Start imprezy o godz. 10.00. Przy ul. Brwinowskiej 48 w Milanówku zbiorą się wszyscy psiarze, kociarze i inne zwierzolubne osoby. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że czworonogi ze schroniska ucieszą się z prezentów, dlatego ze strony organizatorów pojawiła się prośba o przyniesienie podarków. Mogą to być: żwacze wołowe, mokra karma, preparaty na pchły i kleszcze oraz duże garnki na wodę (mogą być używane, lecz w dobrym stanie).

A co takie będzie czekało na wszystkich, którzy zjawią się w najbliższą niedzielę? Dla najmłodszych przygotowano malowanie buziek i warsztaty z robienia baniek mydlanych z Teatrem Ognia Circus Maximus. Nie obędzie się bez stoisk ze schroniskowymi gadżetami, grawerowaniem adresatek, gastronomicznych i minikiermaszu książek. O godz. 11.00 odbędzie się prelekcja lekarza weterynarii. Dowiecie się co zrobić gdy zaginie zwierzę lub gdy znajdziesz zagubionego czworonoga, jak bezpiecznie witać się z psem i czym jest wolontariat w schronisku.

Podczas imprezy zostanie wytłumaczony cały proces adopcji. Może to będzie dobra okazja żeby poznać swojego futrzastego przyjaciela?

Więcej informacji znajdziecie na: www.schroniskomilanowek.pl.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.