Są wyniki z krwi kierowcy zatrzymanego w Ruścu

Nadarzyn

Wczoraj informowaliśmy o nietrzeźwym kierowcy, który został zatrzymany 3 sierpnia w Ruściu. Za kierownicą osobowego chryslera miał siedzieć Tomasz Muchalski, wicewójt gminy Nadarzyn. Są już dostępne wyniki z krwi. Ile promili wykazały badania?

Przypomnijmy. 3 sierpnia po godz. 18.00 policja otrzymała zgłoszenie od jednego z kierowców, że w Ruścu przy ul. Osiedlowej stoi pojazd, a osoba siedząca za kierownicą może być nietrzeźwa. Funkcjonariusze potwierdzili, że takie zdarzenie miało miejsce. Mężczyzna odmówił sprawdzenia trzeźwości za pomocą alkomatu, do czego miał prawo. Został zatrzymany i zabrany na badania krwi.
 
Dziś policja poinformowała nas o wynikach przeprowadzonych badań. – Okazało się, że mężczyzna miał ponad trzy promile. W takiej sytuacji jeżeli jest ponad pół promila oznacza to przestępstwo i zebrany materiał dowodowy pozwolił na wydanie postanowienia o postawieniu zarzutów – sierż. szt. Marta Słomińska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Niestety policjanci nabierają wody w usta i nie informują o jakie dokładnie zarzuty chodzi.
 
W Nadarzynie aż huczy od plotek na temat tego zdarzenia. Według niepotwierdzonych dotychczas informacji za kierownicą chryslera siedział Tomasz Muchalski. Podobnie jak wczoraj nie udało się nam skontaktować z wicewójtem Nadarzyna.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.