Ruszyły zapisy na bezpłatną rehabilitację

Milanówek

Mieszkańcy Milanówka mogą już zapisywać się na bezpłatne usługi z zakresu rehabilitacji, które w 2018 r. będzie świadczyć przychodnia Biovena. Miasto-ogród przeznaczyło na ten cel 180 tys. zł.

Usługi rehabilitacji będą świadczone do 21 grudnia tego roku. Przychodnia przy ul. Mickiewicza 1 w Milanówku będzie otwarta dla pacjentów od poniedziałku do piątku, w następujących godzinach: poniedziałek – 12.00-18.00 oraz od wtorku do piątku – 10.00-16.00. Kwota jaką gmina wyda na cały rok świadczenia usług zostanie podzielona na równe części, miesięczny limit wyniesie 15 tys. zł.

Kto będzie uprawniony do skorzystania z tego typu usług? Każdy mieszkaniec Milanówka, który: rozlicza podatek dochodowy od osób fizycznych w Urzędzie Skarbowym w Grodzisku Mazowieckim, ze wskazaniem adresu zamieszkania na terenie Milanówka, nie korzystał z rehabilitacji finansowanej przez gminę Milanówek w ciągu ostatnich 6 miesięcy, posiada skierowanie lekarskie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego na zabiegi rehabilitacyjne (nie będą honorowane skierowania tzw. prywatne).

Aby się zapisać potrzebne Wam będzie skierowanie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego na zabiegi rehabilitacyjne i kopia pierwszej strony zeznania podatkowego za 2017 r. Emeryci lub renciści zobowiązani są przedstawić „PIT- 40A” lub jeśli uzyskują dochód (inny niż rentowy) muszą przedłożyć pierwszą stronę zeznania podatkowego złożonego w Urzędzie Skarbowym.

Zapisy możliwe są pod nr tel.: (22) 724 90 90. Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie też wszelkie szczegółowe informacje na temat realizacji zabiegów rehabilitacyjnych.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.