Ruch wahadłowy i nocne zamknięcia tunelu

Brwinów

Kolejna odsłona utrudnień związanych z remontem wiaduktu kolejowego w centrum Brwinowa. W najbliższy weekend w tunelu pod torami PKP znów będzie obowiązywał ruch wahadłowy. Nocą przejazd przez przeprawę zostanie zamknięty.

Prace na wiadukcie nad trasą nr 720 trwają od kilku tygodni. Mieszkańcy i kierowcy z Brwinowa i okolic na własnej skórze odczuli już i wprowadzenie ruchu wahadłowego i czasowe zamknięcie tunelu. Teraz czeka ich kolejny weekend z utrudnieniami.

Prace rozpoczną się w piątek o godz. 20.00. Wymieniany będzie drugi element wiaduktu pod torami podmiejskimi. Operacja ma zakończyć się w poniedziałek, 26 marca do godz. 4.00. – Jak informuje wykonawca prac, firma Intercor, prace będą prowadzone z różnym natężeniem w ciągu dnia oraz godzinach wieczornych i nocnych. Na ten czas zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu w tunelu – informuje brwinowski urząd gminy.

Od piątku wieczorem do poniedziałku rano tunel będzie zamykany w godzinach 20.00-6.00 (w poniedziałek do 4 rano). Podczas całkowitego zamknięcia z przejścia w tunelu nie będą mogli korzystać piesi. Prowadzone prace będą powodowały też konieczność wprowadzenia ruchu wahadłowego w godzinach 6.00-20.00.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.