Rozpoznajesz je? Są podejrzewane o kradzież

Region

Pruszkowska policja opublikowała wizerunek kobiet podejrzanych o kradzież dowodu osobistego i wyłudzenie pożyczek przy pomocy dokumentu.

Sprawę prowadzą mundurowi z Michałowic. – Nieustalone dotąd kobiety dokonały zaboru dowodu osobistego. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawczyń, które na skradziony dowód zawarły wiele umów o pożyczki. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty w siedzibie jednostki przy ul. Kuchy 15 w Regułach – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Do zdarzenia doszło 22 września tego roku. Dowód osobisty pokrzywdzonej został skradziony z jej torebki.

 

Informacje w tej sprawie policjanci proszą kierować do Komisariatu Policji w Michałowicach dzwoniąc pod numer telefonu 22 60 46 745, osobiście lub w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.pruszkow@ksp.policja.gov.pl

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Rozpoznajesz je? Są podejrzewane o kradzież”

 1. Jj pisze:

  Bożena z Grażyna kto ich nie zna

 2. Koneser pisze:

  Spoko michały

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły