Rozlicz PIT przez Internet w Atrium Reduta

Region

Rozliczanie PIT-ów drogą elektroniczną? Nic trudnego! W Atrium Reduta już po raz kolejny odbędzie się akcja „Szybki PIT”. W najbliższy piątek i sobotę, 6-7 kwietnia, klienci centrum będą mogli uzyskać pomoc ekspertów z Krajowej Administracji Skarbowej przy rozliczeniu rocznych deklaracji podatkowych przez Internet.

Atrium Reduta również w tym roku zachęca swoich klientów do rozliczenia PIT-u przez Internet.
 
W warszawskim centrum, w dniach 6 -7 kwietnia w godzinach 12.00-20.00, odbędzie się organizowana we współpracy z Izbą Administracji Skarbowej w Warszawie oraz Trzecim Urzędem Skarbowym Warszawa-Śródmieście akcja „Szybki PIT”. Inicjatywa ma na celu edukację w zakresie elektronicznego rozliczania. W Atrium Reduta otwarty będzie punkt, w którym każdy będzie mógł skorzystać z pomocy wykwalifikowanych przedstawicieli Krajowej Administracji Skarbowej przy wypełnianiu deklaracji i przesyłaniu ich drogą elektroniczną.

– Osoby, które chcą skorzystać z ulg podatkowych, powinny pamiętać o dokumentach, które potwierdzają wydatki do odliczenia. Bardzo ważne jest też, aby mieć ze sobą zeszłoroczne rozliczenie PIT (za 2016 rok) lub dokładną kwotę przychodu uzyskanego w 2016 r. Są to warunki niezbędne do złożenia deklaracji przez Internet – przypomina Robert Antoszkiewicz, Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Warszawie.

Podatnicy korzystający z ulgi prorodzinnej, powinni mieć ze sobą nr PESEL dzieci.

– Organizując akcję „Szybki PIT”, pragniemy udowodnić, że składanie zeznań podatkowych
może być szybkie, sprawne i bezproblemowe. Odwiedzający punkt w Atrium Reduta klienci mogą złożyć zeznanie w weekend, przy okazji robienia zakupów – mówi Ewa Hiller, dyrektor Atrium Reduta.

Akcja „Szybki PIT” w Atrium Reduta odbędzie się w dniach 6-7 kwietnia w godzinach 12.00-20.00 na I piętrze centrum. Korzystanie z pomocy doradców podatkowych w ramach akcji jest bezpłatne. Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz oferty Atrium Reduta znajduje się na stronie internetowej: www.atrium-reduta.pl.

Uwaga! Na stanowiskach w galerii urzędnicy nie będą przyjmować zeznań podatkowych PIT w formie papierowej.

Atrium Reduta
Centrum handlowe Atrium Reduta położone jest przy Alejach Jerozolimskich, blisko centrum Warszawy i zaledwie 15 minut jazdy samochodem od międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina.  Na powierzchni ponad 27 tys. mkw. GLA znajduje się blisko 140 sklepów i punktów usługowych. W Atrium Reduta znajduje się hipermarket sieci Carrefour oraz takie punkty usługowe jak: pralnia, apteka, punkt dorabiania kluczy i naprawy obuwia, czy myjnia samochodowa. Wśród kluczowych najemców centrum znajdują się m.in. takie marki jak: CCC, Camaieu, Carry, Cropp, Diverse, Duka, Ecco, Empik, RTV Euro AGD, H&M, HEBE, Home & You, House, KappAhl, Martes Sport, Mohito, Orsay, Peek&Cloppenburg Outlet, Reserved, Rossmann, Sephora, Sinsay, Swiss, Tchibo. Dla Klientów centrum przeznaczono ponad 1,6 tys. miejsc parkingowych. Bezpośredni dojazd do centrum zapewnia 6 linii autobusowych oraz pobliska stacja kolejowa.

Atrium European Real Estate Limited
Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie w portfolio Grupy znajduje się 46 centrów i nieruchomości handlowych zlokalizowanych w sześciu krajach, o wartości rynkowej 2,6 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej ok. 1,1 mln mkw. W 2017 r. firma Atrium odnotowała przychody z najmu brutto w wysokości 198,7 mln euro. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

Atrium w Polsce
Atrium posiada w Polsce 21 centrów handlowych o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej 517 400 mkw. Rok 2017 spółka zamknęła z przychodem z najmu brutto na poziomie 100,345 mln euro. W Polsce zlokalizowanych jest siedem kluczowych obiektów Atrium. Należą do nich: Atrium Promenada i Atrium Targówek w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Felicity w Lublinie, Atrium Koszalin, Atrium Copernicus w Toruniu i CH Focus w Bydgoszczy.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.