Rozkład jazdy na nowo

Grodzisk Maz.

Nowy rok niesie ze sobą zmiany. Te nie ominą grodziskich linii autobusowych.

Lepiej zawczasu sprawdzić rozkład swojego autobusu, aby uniknąć niespodzianki. Od nowego roku wiele linii zmieni godziny kursowania. Do tego grono zaliczają się linie nr 3 i 4, które kursują na terenie powiatu grodziskiego.

Linia 3 łączy ze sobą miejscowości Radonie i Kłudno. Od 4 stycznia pasażerowie muszą się liczyć ze zmianami. Nie dotyczą one poranków, gdyż operator nie wprowadził większych modyfikacji. Pierwszy autobus wyjedzie na trasę o 4.20 z dworca PKP. Kolejne będą ruszały już z przystanku w Radoniach. Przede wszystkim zmiany dotyczą autobusów kursujących w godzinach 14.00-22.00.  Dotychczas trzy kursy rozpoczynały się na przystanku przy nowym cmentarzu. Od 4 stycznia będzie ich sześć. Dodatkowo pojawi się kurs o godzinie 16.10, który będzie obsługiwał trasę cmentarz-Grodzisk Kilińskiego II.

Jakie zmiany zostaną wprowadzone w kursowaniu linii 4? Autobus jeździ na trasie Izdebno-Radonie i jest doskonałą formą transportu dla tych, którzy chcą dostać się do Grodziska, Chrzanowa czy też Chlebni. W przypadku linii 4 nastąpią kosmetyczne zmiany. Do tej pory kurs rozpoczynający się o 14.00 finiszował w Grodzisku. Od 4 stycznia autobus obejmie całą trasę, a sam kurs wystartuje o 13.34. Nastąpią również zmiany w ostatnim kursie, który rozpocznie się o 23.05 i dojdzie do przystanku Grodzisk PKP.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.