Rozdajemy bilety na „Betlejem Polskie” [WYNIKI]

Konkurs

Wspólnie z zespołem Mazowsze przygotowaliśmy konkurs dla naszych Czytelników. Do wygrania aż cztery podwójne zaproszenia na przedstawienie „Betlejem Polskie”.

To widowisko oparte na dramacie Lucjana Rydla. W przedstawieniu bierze udział 150 wykonawców: aktorów, solistów śpiewaków, artystów baletu, chóru i orkiestry. – Nawiązując do najwspanialszych kart naszej historii pragniemy stworzyć nie tylko barwny, patriotyczny fresk narodowych losów, lecz przede wszystkim rozśpiewane i roztańczone widowisko pełne humoru i ognistego tańca: z chórami Aniołów, Świętą Rodziną, pełne najpiękniejszych kolęd i pastorałek – zaznaczają twórcy.

W naszym konkursie możecie wygrać podwójne wejściówki na ten spektakl. Dwie na widowisko 9 stycznia o godz. 19.00, dwie na przedstawienie 10 stycznia o godz. 19.00. Jak je zdobyć? Trafią one do pierwszych czterech osób, które dziś, 8 stycznia, o godz. 12.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule wiadomości należy wpisać „Betlejem Polskie”, w treści imię, nazwisko i numer telefonu.

Pierwsze dwie osoby otrzymają wejściówki na spektakl 9 stycznia, kolejne dwie na 10 stycznia.

WYNIKI

Podwójne wejściówki na spektakl 9 stycznia wygrywają pani Ewa i pan Tomasz. Bilety na 10 stycznia trafiają do pani Moniki i pani Agnieszki. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Gratulujemy!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.