Rodzina szuka świadków wypadku

Region

Do zdarzenia doszło 26 lipca o godz. 7.00 na Al. Jerozolimskich na przejściu dla pieszych tuż przed wjazdem na trasę S2. Potrącona została 32-letnia rowerzystka. Jej rodzina poszukuje świadków zdarzenia.

Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala przy ul. Banacha. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jest na OIOM-ie. Rodzina poprosiła nas o pomoc w poszukiwaniu świadków. – Chciałabym się zwrócić o pomoc do państwa w związku z wypadkiem jaki miał miejsce w dniu 26 lipca na Alejach Jerozolimskich. Jestem siostrą cioteczną kobiety, która została potracona. Szukamy świadków zdarzenia – napisała do nas Monika. 

Czytelniczka prosi, by świadkowie wypadku kontaktowali się z rodziną poszkodowanej poprzez facebooka i ewentualne wiadomości przesyłali do Małgorzaty Gro Szek.

Postanowiliśmy skontaktować się z policją, by ustalić jak doszło do zdarzenia. W dniu wypadku policjanci nie chcieli mówić, o tym jak do niego doszło. Dziś również nie mówią zbyt wiele. – Ciężko nam mówić o przebiegu zdarzenia. Czekamy na ustalenia biegłego, który bada wszystkie dowody zebrane z miejsca wypadku. Z tego co wiem oficer prowadzący zna relacje świadków zdarzenia. Jednak to opinia biegłego jest dla nas najważniejsza – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

Jak długo policjanci będą jeszcze czekać na ekspertyzę. – Wszystko zależy od tego jak bardzo złożony jest konkretny przypadek. Trudno mi określić kiedy otrzymamy opinię biegłego – dodaje podkom. Kańka.

Do sprawy będziemy wracać.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.