Remont tunelu utrapieniem kierowców

Region

Prace remontowe w tunelu pod torami PKP w Brwinowie mają zakończyć się 17 września. Niestety kierowcy z powodu nieodpowiedniego oznakowania muszą spod brwinowskiego tunelu zawracać się i jechać do Pruszkowa lub Milanówka.

Remont tunelu rozpoczął się wczoraj, natomiast już dziś do naszej redakcji zadzwoniło kilku kierowców ze skargami na organizację ruchu w obrębie tunelu i na objazdach. – To skandal, żeby ruch odbywał się w ten sposób. Kierowcy z innych miast błądzą po Brwinowie i nie wiedzą, w jaki sposób mogą przedostać się na drugą stronę tunelu – informuje jeden z kierowców. – Nawet sami mieszkańcy mają problem z poruszaniem się po drogach w tym rejonie – dodaje z oburzeniem.

Postanowiliśmy dowiedzieć się, kto odpowiada za oznakowanie remontu. – Za czasową organizacje ruchu jest odpowiedzialny wykonawca, czyli firma Fedro z Osiecka – informuje nas Marek Ciesielski, dyrektor grodziskiego oddziału MZDW. – Mogę zgłosić kierownikowi, że pojawiają się w tym rejonie problemy. Na pewno podejmie w tej sprawie, jakąś decyzje – informuje jedna z pracownic Fedro. – Myślę, że poprawki w oznakowaniu uda się wprowadzić jeszcze dziś – dodaje.

Remont nawierzchni powinien zakończyć się w piątek. Tunel powinien być włączony do ruchu w sobotę.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.