Przystanek PaT przyciągnął młodych

Podkowa Leśna

Za nami II Przystanek PaT. W sobotę (19 listopada) do Podkowy Leśnej zjechała młodzież z całego województwa. Atrakcji nie brakowało.

„Profilaktyka a Ty” to ogólnopolski program profilaktyczno-edukacyjny organizowany przez Komendę Główną Policji. Jego celem jest promowanie wśród młodzieży wzajemnej tolerancji i szacunku. Program dotyka również tematu uzależnień i przemocy.

„PaT” to nie zwykłe pogadanki i nudne spotkania. To coś zupełnie innego. Przekonała się o tym grupa 450 nastolatków z całego województwa, która w sobotę 19 listopada zawitała do Podkowy Leśnej. – Młodzi ludzie mieli do wyboru kilkanaście warsztatów, takich jak: samba brazylijska, trening twórczego myślenia, malowanie na koszulkach, Hip-hop, woskowe cuda, taniec towarzyski, zumba, taniec jazzowy, samoobrona, hip-hopowa mowa, krótkofalarskie, fizjoterapia, teatralne – informuje Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej. –  Na zakończenie zagrał koncert zespołu Bethel. Radosne, pełne młodej energii wydarzenie, które na stałe wpisało się już w miejski i szkolny kalendarz – dodaje.

Warto tu wspomnieć, że Podkowa Leśna już po raz drugi organizowała Przystanek PaT. W pierwszej edycji udział wzięło aż 800 nastolatków. Wiele wskazuje więc na to, że i w przyszłym roku w Podkowie zostanie zorganizowany Przystanek.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.