Przygotowujemy Dodatek Zdrowie i Uroda!

Dodatek

23 lutego w Gazecie WPR i portalu WPR24.pl ukaże się Dodatek Zdrowie i Uroda. Znajdziecie w nim m.in. ciekawe artykuły, opinie, porady.

To ostatnio niezwykle popularna tematyka naszego życia. Zdrowie jest szerokim pojęciem i ściśle związanym z urodą. Bo któż nie chciałby być zdrowym, wiecznie pięknym i mieć nieskończoną energię? Warto o to zadbać!

Zadbaj o siebie i swoją rodzinę. W Dodatku Zdrowie znajdą się: ciekawe artykuły, wywiady ze specjalistami, ciekawostki, cenne wskazówki i porady. Jednym słowem – to wspaniała recepta, dzięki której każdy zyska niezbędną wiedzę na temat zdrowia. Dzięki niej każdy będzie mógł świadomie dbać o formę.

Trzeba przewietrzyć szafę. To nie lada wyzwanie! Jesteśmy po to, aby Wam pomóc. Postaramy się doradzić, co w tym sezonie jest modne i w co warto się ubrać. Doradzimy również jak zadbać o cerę i włosy po zimie oraz z jakich zabiegów warto skorzystać. A więc zaczynamy przygotowania do lata. Dodatek Zdrowie, Moda i Uroda to klucz do osiągnięcia zamierzonych efektów. Cenne porady, wskazówki, opinie – koniecznie musisz przeczytać!

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy przy tworzeniu Dodatku Zdrowie i Uroda. A oto Korzyści z zamieszczenia reklamy:
dotarcie do 30 tys. czytelników Gazety WPR
dotarcie do 100 tys. użytkowników portalu WPR24.pl
dotarcie do 30 tys. fanów na Facebooku i 2 tys. followersów na Instagramie
dotarcie do podróżujących składami WKD na linii Grodzisk-Warszawa

Grupa Wpr Media Sp. z o.o.
ul. Niecała 10/2
05-800 Pruszków
Tel/fax: +48 22 758 77 88
E-mail do biura reklamy: reklama@wprmedia.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.