Przed basenem „wyrosło” oczko wodne

Grodzisk Maz.

W Grodzisku Mazowieckim tereny miejskie są stale upiększane. Jeszcze nie tak dawno przed basenem był tylko trawnik i głazy, a teraz pojawiło się oczko wodne.

Do niedawna przed grodziskim basenem był tylko trawnik, który nie wyróżniał się niczym szczególnym. Aż do teraz, bo w jego miejscu wykopano oczko wodne, zainstalowano oświetlenie i ułożono ozdobne kamyki. 

Skąd pomysł? – Mieliśmy taką małą pustkę przed basenem i na początku nie wiedzieliśmy za bardzo co zrobić w tym miejscu. Rosły tam stare topole, był trawnik, kamienie i nie wyglądało to zbyt dobrze. Dlatego postanowiliśmy zainwestować i zrobić oczko wodne. To taka wisienka na torcie jeśli chodzi o zagospodarowanie terenu wokół basenu. Będzie to bardzo ładnie wyglądać dopiero w przyszłym roku, gdy zieleń rozkwitnie. Nadal jesteśmy w trakcie prac – mówi nam Mariusz Smysło, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim. – Być może, gdy pomysł się spodoba pojawi się więcej takich oczek na terenie miasta – dodaje.

Oczko to wyłącznie walory estetyczne. – Można w tym miejscu usiąść, odpocząć, zrelaksować się. Ale podkreślam, że nie wolno się tam kąpać. Oczko ma wyłącznie „cieszyć oko” – podkreśla Smysło. 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.