Pruszków: Kolejne problemy na Długiej

Region

Uciążliwy dla mieszkańców remont kolektora ściekowego na ulicy Długiej zakończył się tydzień temu. Niestety nawierzchnia jezdni nie została należycie odtworzona.

O problemie poinformował nas czytelnik Rafał. Z jego obserwacji wynika, że Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, które prowadziło tam prace remontowe nie odtworzyło w należyty sposób nawierzchni drogi. – Niestety sprawdziły się moje obawy dotyczące jakości załatania wyrw w nawierzchni asfaltu, które musiały powstać, aby MPWiK mogło dokonać stosownych napraw kolektora – napisał czytelnik. – Przy skrzyżowaniu z ulicą Pilnikową nakładka asfaltu została położona w taki sposób, iż uniemożliwia swobodny przepływ wody deszczowej przez kanalik burzowy przebiegający wzdłuż ulicy przy jej krawężniku, a dodatkowo pozostawiono niezałataną nawierzchnię z wystającą studzienką kanalizacyjną. Przejazd autem przez powyższe nakładki jest bardzo mocno odczuwalny i może w dłuższej perspektywie czasu doprowadzić do zniszczenia zawieszenia auta – podkreśla Pan Rafał.

Okazuje się, że wykonane nakładki są ułożone tymczasowo. – Nawierzchnie jezdni odtworzymy wiosną. Póki, co warunki pogodowe są niesprzyjające – poinformowała nas Izabela Jeżewska z biura prasowego MPWiK.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.