Pruszków – to miasto przyciąga jak magnes [DODATEK]

Pruszków

Z roku na rok Pruszków się zmienia. Rośnie liczba ludności, a wpływy z podatków pozwalają rozwijać miasto. Nowe inwestycje przyciągają nowych mieszkańców i tak koło się zamyka.

Pruszków na mapie podwarszawskich miejscowości znacznie się wyróżnia. To nikogo już nie dziwi. Idealna lokalizacja sprawia, że chętnie osiedlają się tu nie tylko osoby z innych części kraju. Pruszków coraz częściej przyciąga również mieszkańców z okolicznych miejscowości takich jak Brwinów, Milanówek czy Grodzisk Mazowiecki. 

Do stolicy w dogodny sposób dotrzemy komunikacją. Podroż zajmie około 30 minut. Dzięki autostradowemu węzłowi z Pruszkowa szybko przedostaniemy się nie tylko do Warszawy, ale i do innych polskich miast jak Łódź, Poznań czy Gdańsk. 

Miasto ciągle się rozwija. Prowadzone są coraz nowsze inwestycje, które zmieniają i uatrakcyjniają krajobraz Pruszkowa. Nowych mieszkańców przyciągają malownicze parki, bogaty kalendarz imprez, obiekty sportowe oraz fakt, że wszystko jest tu „na wyciągnięcie ręki”. Niebawem w Pruszkowie zacznie działać Centrum Dziedzictwa Kulturowego, które ma stać się centrum rozrywki dla mieszkańców. Zarówno tych poszukujących prostych rozrywek, jak i tych lubujących kulturę przez wielkie „K”. W budowie jest również centrum handlowe. 

Pruszków przyciąga również przedsiębiorców. Swoje siedziby mają tu jednak nie tylko duże firmy. Pruszków jest idealnym miejscem do rozpoczynania swojej przygody z biznesem. Młodzi przedsiębiorcy mogą tu liczyć 
na wsparcie i dobrą atmosferę. 

To wszystko sprawia, że Pruszków przyciąga jak magnes.

Zachęcamy do lektury Dodatku Pruszków, w którym dowiedziecie się, jakie atrakcje i imprezy czekają Was podczas tegorocznego lata, a także zapoznacie się z tematem budżetu obywatelskiego. Cały materiał można pobrać tu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.