Pruszków dostał filmową rolę

Pruszków

Byliśmy na premierze nowego filmu Partyka Vegi pt. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Zdjęcia kręcono w Pruszkowie, m.in. na Żbikowie i przy ul. Lipowej.

„Pitbull. Nowe porządki” uznawany jest za jeden z lepszych filmów stworzonych w ostatnim czasie. Charakterystyczna postać głównego bohatera – policjanta o pseudonimie „Majami” (w tej roli Piotr Stramowski) wielu osobom zapadła w pamięć. Podobnie jak teksty bohaterów. Niektórzy porównują je nawet do kultowych już zwrotów z „Poranku kojota” i filmu „Chłopaki nie płaczą”, choć gatunek tych filmów jest zupełnie inny niż „Pitbulla”.

W miniony piątek 11 listopada na ekrany kin weszła kolejna część filmu Vegi. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” pokazuje nam losy świeżo upieczonych policjantek. Niedoświadczone jeszcze funkcjonariuszki poznają brutalny świat mafii paliwowej oraz gangów motocyklowych. Jak podkreśla reżyser gra aktorska i fabuła filmu zostały stworzona w oparciu o autentyczne historie z życia. W filmie występują m.in.: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska. Natomiast w role męskie wcielą się: Piotr Stramowski, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński.

Część zdjęć była kręcona w Pruszkowie. Tym, którzy nie oglądali jeszcze filmu zdradzimy tylko, że Pruszków również otrzymał tu rolę i wcielił się w… Żyrardów.

A Wy oglądaliście już nowy film w reżyserii Patryka Vegi? Poznaliście sceny nagrywane w Pruszkowie?

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.