Poszukują mężczyzny, który zmusił kobietę do „czynności seksualnej”

Region

Policjanci z michałowickiego komisariatu poszukują mężczyzny widocznego na powyższym portrecie pamięciowym. Jak informują funkcjonariusze miał on doprowadzić przemocą kobietę „do poddania się innej czynności seksualnej”. Każdy kto posiada informację na temat pobytu mężczyzny proszony jest o kontakt z policją.

Do sytuacji doszło 30 września tego roku pomiędzy godziną 10.30-10.50 w lesie w Pęcicach Małych. –  Nieustalony dotąd mężczyzna doprowadził przemocą do poddania się innej czynności seksualnej kobietę. Sprawca jechał leśną drogą rowerem górskim w ciemnym kolorze – napisano na stronie internetowej kpppruszkow.policja.waw.pl.

Najprawdopodobniej wjechał do lasu od strony dawnego Maximusa. Po zajściu oddalił się w tą samą stronę…

Mężczyzna wygląda następująco: drobna budowa ciała, włosy ciemne, krótko ostrzyżone, twarz prostokątna, jasna cera. Ma około 170-176 cm wzrostu. Policjanci określają jego wiek na 40 lat. Co istotne wiadomo, że mężczyzna ubrany był w czarną polarową bluzę z długim rękawem, zielone spodnie typu bojówki z bocznymi kieszeniami.

Wszelkie informacje na temat tej sprawy można przekazywać do komisariatu policji w Michałowicach. Numer telefonu – 22 60 46 745. Mail – kpppruszkow@policja.waw.pl.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.