Poszukiwani świadkowie tragicznego wypadku w Walendowie

Region

Pruszkowska policja poszukuje poszukuje osób, które mogły widzieć tragiczny wypadek, do jakiego doszło w minioną niedzielę w Walendowie. W wyniku zderzenia z osobówką zginął 43-letni motocyklista.

Do tragedii doszło na prostym odcinku drogi, w ciągu dnia i przy dobrej widoczności. Dlatego ustalenie przyczyn zderzenia samochodu osobowego i motocykla nie jest łatwe. – W niedzielę po godz. 14.00 w miejscowości Walendów doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na ulicy Nad Utratą pojazd osobowy zderzył się z motocyklistą. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący motocyklem 43-letni mężczyzna – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

I apeluje o pomoc do osób, które mogły być świadkami tego wypadku. – Policjanci proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt osobisty w pruszkowskiej komendzie przy ul. Kraszewskiego 8   lub telefoniczny całodobowo z dyżurnym jednostki 22  758 60 81 do 85 oraz  tel. 997. Informacje można również przekazywać mailowo pod adres: komendat.pruszkow@ksp.policja.gov.pl – zaznacza podkom. Kańka.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.