Porozumienie w Maximusie

Region

Niższy czynsz i przekazanie szczegółowego planu kampanii promocyjnej centrum - to warunki uzgodnionego porozumienia pomiędzy kupcami i zarządem spółki Sybil Maximus, zarządzającej centrum handlowym Maximus w Nadarzynie.

Dziś zarząd spółki zajął oficjalne stanowisko w sprawie trwających od kilku dni protestów. „Rozwiązaniem aktualnej sytuacji w Centrum Handlowym Maximus jest wykreowanie większego ruchu i zwiększenie liczby klientów odwiedzających centrum. Cel ten możemy osiągnąć poprzez inwestowanie czasu i pieniędzy w działania marketingowe. To jest cel numer jeden – i dla Zarządu, i dla najemców.” – czytamy w informacji prasowej.

Nadarzyńskim kupcom udało się wywalczyć główny postulat – obniżenie stawki za wynajem powierzchni handlowej. Dodatkowo władze centrum handlowego zobowiązały się do przedstawienia planu kampanii promocyjnej, która startuje 15 marca.

Kupcy protestowali już dwukrotnie. W ubiegły piątek kilkaset osób wyszło przed siedzibę zarządu położonej niedaleko hal targowych. Doszło wtedy do starć z ochroną, interweniowała policja. Dziś najemcy zablokowali drogi dojazdowe do hal. Grupa kupców wyważyła bramę i wdarła się do siedziby zarządu.

Obecnie centrum funkcjonuje już normalnie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.