Poranna kolizja na Królewskiej

Grodzisk Maz.

Środowy poranek był niezwykle trudny dla kierowców poruszających się po Grodzisku. Podróżujący musieli korzystać z objazdów w związku z wypadkiem na WKD. Do tego doszła jeszcze kolizja trzech pojazdów na ul. Królewskiej.

W związku z kolizją pojawiły się utrudnienia w ruchu, jednak samochody szybko ściągnięto na pobocze. – Zgłoszenie o kolizji otrzymaliśmy o 7.39. Policjanci na miejscu wyjaśniali przebieg zdarzenia. W kolizji na ul. Królewskiej uczestniczyły trzy pojazdy. Jeden z samochodów poruszał się w kierunku Grodziska i chciał skręcić w ul. Okrężną. Kierowca myślał, że zdąży przed pojazdem nadjeżdżającym z przeciwnej strony. Jednak auta zderzyły się i zahaczyły o pojazd kierujący się z Okrężnej na Królewską – podaje asp. Monika Orlik z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe. Jedna z osób potrzebowała pomoc, jednak nie było konieczności jej hospitalizacji. – W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Wszyscy kierujący byli trzeźwi – mówi funkcjonariuszka grodziskiej policji.

Kierowcy narzekali na ciężki poranek w Grodzisku. Zamknięty przejazd na Nadarzyńskiej wymuszał konieczność poruszania się objazdami. – W związku z nocnym wypadkiem w udziałem ciężarówki i pociągu WKD wyznaczono objazdy. Samochody mogą poruszać się m.in. ul. Piaskową i Warszawską. Poranny pośpiech doprowadził do kolizji, która na jakiś czas zrodziła kolejne utrudnienia – wyjaśnia asp. Orlik.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.