Policjanci uratowali życie mężczyźnie

Pruszków

Funkcjonariusze pruszkowskiej komendy policji otrzymali zgłoszenie, że jeden z mieszkańców chce odebrać sobie życie. Natychmiast ruszyli pod wskazany adres.

Informację na ten temat otrzymaliśmy od czytelnika. – Jakiś nastolatek krzyczał, że odbierze sobie życie po czym gdzieś pobiegł. Na miejscu zjawiła się zaraz policja i zaczęła go szukać. Wszystko działo się w rejonie ul. Lipowej – czytamy w mailu wysłanym na adres kontakt@wpr24.pl. Według relacji świadków to młody mężczyzna, który wcześniej pokłócił się z dziewczyną.

O wyjaśnienia w tej sprawie zwróciliśmy się do pruszkowskich policjantów. – Funkcjonariusze otrzymali informację, że mężczyzna chce zrobić sobie krzywdę. Po przyjechaniu pod wskazany adres rozpoczęli penetrację terenu. Udało się odnaleźć mężczyznę, obecnie jest badany przez lekarzy – mówi nam asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Kiedy mężczyzna został przebadany przetransportowano go do szpitala w Tworkach. – Nic mu się nie stało. To 19-letni mężczyzna, który po badaniach przeprowadzonych przez zespół pogotowia ratunkowego trafił do szpitala w pruszkowskich Tworkach – informuje Wojciech Diadia z Falck Medycyna.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.