Policja szuka sprawcy zabójstwa w Jankach

Region

Stołeczna policja poszukuje 30-letniego obywatela Turcji Erika Ahmeta. To on prawdopodobnie postrzelił śmiertelnie w Jankach 45-letniego Polaka.

– Odnaleźliśmy auto. Namierzył go policyjny helikopter. Teraz szukamy mężczyzny, który jest prawdopodobnie sprawcą. To 30-letni obywatel Turcji Erik Ahmed. Był ubrany w granatowy sweter, szarą koszulę. Miał na sobie czarny bezrękawnik, bez kaptura. Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które mają jakieś informacje na temat miejsca, gdzie może się znajdować, lub widziały tego mężczyznę – powiedział rzecznik komendanta stołecznego policji Maciej Karczyński.

Policja podaje też rysopis mężczyzny: wzrost – 182 cm, waga – 110 kg, oczy piwne, włosy krótkie szpakowate, potężna budowa ciała i widoczny brzuch. Nosi okulary korekcyjne w cienkiej złotej oprawie. Mężczyzna może posiadać broń palną, dlatego należy zachować szczególną ostrożność.

Trwa policyjna obława. W akcji uczestniczy śmigłowiec, na drogach rozstawiono też blokady.

Policjanci o całej sprawie dowiedzieli się od kobiety, która zadzwoniła na telefon alarmowy. Z jej relacji wynikało, że prowadzony przez nią samochód zatrzymał mężczyzna. Gdy wsiadł, okazało się, że jest ranny i krwawi. Kobieta zjechała na pobliską stację benzynową. Mimo że wezwano karetkę pogotowia, mężczyzny nie udało się uratować.

Według nieoficjalnych informacji ze źródeł zbliżonych do sprawy, do strzelaniny doszło w wyniku sporu o rozliczenia finansowe między dwoma mężczyznami.

Źródło: KSP / Gazeta.pl

Poszukiwany przez policję 30-letni Erik Ahmet

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.