Póki co nie będzie zmian na ul. Rozbrat

Pruszków

Mieszkańcy pruszkowskiej ul. Rozbrat zaalarmowali nas o złym stanie nawierzchni oraz braku odwodnienia i oświetlenia drogi.

Uwagę na ten problem zwrócił Przemysław. – Ul. Rozbrat w Pruszkowie jakby zatrzymała się w czasie. Kiedy jest sucho i ciepło wszyscy mieszkańcy walczą z kurzem, a gdy jest mokro robi się dosłownie bagno. W dodatku, gdy zapada zmrok panują u nas egipskie ciemności – czytamy w wiadomości wysłanej do nas na adres kontakt@wpr24.pl.

Niestety nie mamy zbyt dobrych informacji dla mieszkańców. Póki co miasto nie ma w planach przebudowy tej drogi. Posiadacze działek przy tej ulicy muszą się więc uzbroić w cierpliwość. – Do niedawna ul. Rozbrat w połowie nie należała nas, w związku z czym nie mogliśmy tam wykonywać prac. W tej chwili skupiamy się na ul. Gałczyńskiego przyległej do Rozbrat. Jest to droga, przy której mieszka dużo większa liczba osób. Jeżeli chodzi o Rozbrat możemy ją utwardzić tylko w ramach bieżącej konserwacji, niestety nie ma jej w planach – wyjaśnia Elżbieta Korach, naczelnik Wydziału Inwestycji, Remontów i Infrastruktury Technicznej Urzędu Miejskiego w Pruszkowie.

Jak udało nam się ustalić, ul. Rozbrat do końca przyszłego roku nie przejdzie gruntownej przebudowy . Jednak są szanse na to, że droga zostanie na nowo wyrównana i utwardzona.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.