Podstawówka ma szansę na remont łazienek

Piastów

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Piastowie bierze udział w konkursie „Wzorowa Łazienka”. Dzięki głosom internautów placówka może zdobyć pieniądze na remont ubikacji.

Szkolne toalety często są w złym stanie technicznym. Uczniowie najczęściej skarżą się na brzydki zapach, brak papieru toaletowego oraz ręczników papierowych. Recepta na te problemy nie jest trudna. Wystarczy wyremontować pomieszczenia, jednak skąd wziąć środki finansowe?
 
Marka Domestos zorganizowała konkurs, w którym do wygrania jest 30 tys. zł na remont łazienek. Udział w nim może wziąć każda ze szkół podstawowych. Uczniowie zgłaszają swoje pomysły na projekt ubikacji poprzez formę rysunku. – Dzieci narysowały na kartkach wymarzone projekty. Zdjęcia z nimi zostały wrzucone na stronę internetową. Osoby z całej Polski mogą głosować na dane galerie. Wygrywa ta szkoła, która zdobędzie najwięcej głosów. Dzięki temu można pozyskać pieniądze na remont łazienki – mówi Dorota Łubnicka-Grzymała przewodnicząca Rady Rodziców.
 
Stan łazienek w piastowskiej podstawówce pozostawia wiele do życzenia. – Pomieszczenia są w fatalnym stanie i wymagają remontu. Niestety nie zawsze są możliwości aby wygospodarować na ten cel pieniądze. Do tej pory z własnej inicjatywy wyremontowaliśmy jedną łazienkę, reszta jest w niezmienionym stanie od początku istnienia szkoły. Zachęcamy do głosowania na naszą galerię – zaznacza Łubnicka-Grzymała.
 
Udział w konkursie wzięła większość uczniów Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica. Ubikacje w piastowskiej podstawówce mają szansę być piękne i pachnące. Zwycięzcę konkursu poznamy 6 grudnia.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.