Zakład energetyczny PGE Dystrybucja informuje o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.
PONIEDZIAŁEK 20 LISTOPADA
Chlebnia: godz. 13.00 – 15.00.
Chrzanów Duży: godz. 13. – 15.00.
Komorów: godz. 8.00 – 15.00 – al. Starych Lip od nr 9A do nr 29.
Milanówek: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Wojska Polskiego, Piaskowa, Partyzantów, Sobieskiego, Gombrowicza, Reymonta, Mała, Rolna.
Milanówek: godz. 10.30 – 12.30 – ul. Czubińska, Klonowa, Wylot, Słowików i przyległe.
Milanówek: godz. 15.30 – 17.30 – ul. Bliska, Fabryczna, Jedwabna, Skargi.
Pruszków: godz. 8.00 – 10.0 – ul. 3 Maja od nr 52 do nr 92A i od nr 61 do nr 115, Pilnikowa 2,Bociania od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 6, Mostowa, Ołtarzewska, Długa 78, Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Przychodnia Lekarska, Prumel.
Pruszków: godz. 10.30 – 12.30 – ul. Komorowska, Czerwonych Maków, Plantowa, Wańkowicza, Żwirowa, Prusa, Polna, Ogródki Działkowe, 2 Sierpnia, Bony, Gordziałkowskiego.
WTOREK 21 LISTOPADA
Brwinów: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Pszczelińska od nr 34 do nr 44 i od nr 47 do nr 57, Zielona, Figowa, Fabryczna.
Kanie: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Piłsudskiego, Baśniowa, Polna, Biedronki, Warszawska od nr 16 do Piłsudskiego.
Kanie: godz. 10.30 – 12.30 – ul. Żurawieńcowa, Słowicza, Spacerowa 11, Wiosenna od nr 8 do Franciszkańskiej, Nadarzyńska od Wiosennej do lasu, Leśna od Nadarzyńskiej do Spacerowej, Strefowa od Nadarzyńskiej do nr 6 i 6A.
Kanie: godz. 13.00 – 15.00 – u. Kolejowa od nr 2 do nr 10A i od nr 3 do nr 15A, Małej Łąki, Warszawska 9, 9A, 9B.
Kanie: godz. 15.30 – 17.30 – ul. Leśna, Górna, Krótka, Partyzantów, Niecała, Turystyczna, Spacerowa, Prosta.
Pruszków: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Mazowieckiego, Jana, Kasztanowa, Ziemowita nr 32 i 32, Księcia Józefa od nr 45 i 56 do ul. Ziemowita, Żółkiewskiego od nr 21 i 30 do ul. Jana.
Pruszków: godz. 10.30 – 12.30 – ul. Lipowa 42A i 42B.
ŚRODA 22 LISTOPADA
Kanie: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Strefowa, Górna, Turystyczna, Piłsudskiego, Prosta, Jasna, Słowackiego, Szczęsna, Kwiatowa, Wiosenna, Parkowa.
Kłudno Nowe: godz. 8.00 – 17.00.
Kłudno Stare: godz. 8.00 – 17.00.
Kłudzienko: godz. 8.00 – 17.00.
Otrębusy: godz. 15.30 – 17.30 – ul. Toeplitza od nr 2A do nr 10 i od nr 1 do nr 9, Kolberga od nr 4 do nr 20, Sygietyńskiego od nr 14A do nr 38 i od nr 15 do nr 25A, Sadowa, Marii Dąbrowskiej od nr 1A do 13 oraz nr 2.
Owczarnia: godz. 13.00 – 15.00 – ul. Żółwińska od WKD do nr 17 i 32, Piastowska, Wazów, Jagiellońska, Grodziska, Kwiatowa nr 60 i 62.
Podkowa Leśna: godz. 10.30 – 12.30 – ul. Borsucza, Wiewiórek, Wilcza, Lisia, Lilpopa.
Pruszków: godz. 7.00 – 15.00 – ul. Działkowa od nr 15 do nr 31.
Pruszków: godz. 10.30 – 12.30 – ul. Bohaterów Warszawy od nr 6 do nr 24 i od nr 7 do nr 27, Topolowa od nr 1 do nr 5 i o nr 2 do nr 6, Kochanowskiego nr 3 oraz od nr 4 do nr 12, Bursowa od nr 2 do nr 10 i od nr 3 do nr 7.
Sękocin Las: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Muchomora, Maślaka.
CZWARTEK 23 LISTOPADA
Biskupice: godz. 9.00 – 17.00.
Falęcin: godz. 9.00 – 17.00.
Kotowice: godz. 9.00 – 17.00.
Milęcin: godz. 9.00 – 17.00.
Otrębusy: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Pszczelińska, Łąkowa, Klonowiec, Torfowa, Warszawska, Tulipanowa, Helenowska, Kolberga, Stokrotki, Toeplitza.
Otrębusy: godz. 10.30 – 12.30 – ul. Wiejska, Krótka, Warszawska, Przejazdowa, Łosia, Krecia.
Otrębusy: godz. 13.00 – 15.00 – u. Spacerowa od nr 1 do nr 33 i d nr 4 do nr 24, Zaciszna, Sadowa od nr 1 do nr 9 i od nr 2 do nr 6, Owocowa od nr 1 do nr 9 i od nr 2 do nr 10A, 10B i nr 16, Dunina od nr 2 do nr 14 i oraz nr 3 i 5, Wesoła nr 5, 5A, 7, 12, 14, 16, Wspólna od nr6 do nr 16.
Otrębusy: godz. 15.30 – 17.30 – ul. Natalińska, Polna, Tęczowa, Spacerowa, Zielona.
PIĄTEK 24 LISTOPADA
Grodzisk Maz.: godz. 10.00 – 12.00 – ul. Zakątek od nr 4 do nr 12, Daleka 32A, Sportowa nr 27 i 28, Bema nr 4, 7, 9, 11, 12, 13, 14A, 15, 16, 17, 18, 19 20, 21, 25, 27, Orkana od nr 7 do nr 25 i od nr 8 do nr 26.
Kady: godz. 9.00 – 16.00 – ul. Lotnicza, Na Góry i przyległe.
Komorów: godz. 15.30 – 17.30 – ul. Kolejowa, Lotnicza, Sosnowa, Krótka, Ceglana, Brzozowa.
Milanówek: godz. 9.00 – 16.00 – ul. Łączna, Okrzei, Wysockiego, Dembowskiej, Łąkowa, Książenicka, Średnia od nr 8 do nr 10 i od nr 1 do torów WKD, Wierzbowa.
Opypy: godz. 9.00 – 16.00 – ul. Polnej Róży.
Otrębusy: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Ogrodowa, Sosnowa, Natalińska 88, Chopina, Kubusia Puchatka, Głowackiego, Mickiewicza, Słowackiego, Pogodna.
Otrębusy: godz. 10.30 – 12.30 – ul. Podleśna nr 1, 2, 3, Sosnowa1, Bukowa nr 1, 2, 4, Podleśna od nr 5 do nr 9, Przejazdowa od nr 1 do nr 7, Różana od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr12, Poziomki ne 3, 3, 12.
Pruszków: godz. 13.00 – 15.00 – ul. 3 Maja od nr 92 do nr 122 i od kościoła do nr 147, Poznańska, Cicheckiego.
Wolica: godz. 11.00 – 13.00 – ul. Rokicka.