Piłkarskie emocje na konsoli

Raszyn

Miłośnicy gier piłkarskich będą mieli okazję rywalizować o miano najlepszego gracza podczas turnieju Playstation 3 w grę FIFA 15 w Raszynie. Emocje gwarantowane.

Impreza rozpocznie się 27 listopada o godzinie 16.00. Miejscem rywalizacji będzie raszyńska pływalnia. – Zawody odbędą się w auli pływalni. Wystawimy dwa wielkie telebimy, do których podłączymy konsole. Impreza najczęściej sprowadza duże grono hobbystów. W tamtym roku w imprezie, oprócz dzieciaków, wzięło udział dwóch starszych mężczyzn. Przyszli i rozgromili wszystkich – opisuje Katarzyna Klimaszewska, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu w Raszynie.

Nie brakuje miłośników gier na konsolach. Coraz więcej osób właśnie w taki sposób spędza wolny czas i osiąga poziom mistrzowski. Organizowane są różne imprezy, podczas których gracze mogą zaprezentować swój kunszt. Często mogą wygrać również wartościowe nagrody. O co będą rywalizować w Raszynie? Klimaszewska: – Nagrodą główną będzie gra FIFA 2015 na konsolę PlayStation. Za kolejne miejsca laureaci otrzymają multimedialne urządzenia. Bardzo często w takich przypadkach losujemy również gadżety sportowe wśród wszystkich uczestników.

Turniej o miano najlepsza gracza w popularną grę piłkarską odbędzie się po raz kolejny. – Tym razem mamy 16 uczestników. W tamtym roku mieliśmy ponad 40 osób, jednak musieliśmy ograniczyć liczbę ze względu na czas. Nawet zastanawialiśmy się nad tym, aby dwa razy w roku organizować imprezę. Dwa lata temu miała miejsce w lato w Parku Jordanowskim. Dzieci same przychodzą i pytają, kiedy odbędzie się kolejna edycja. Zdecydowaliśmy się w końcu sprawić im frajdę – mówi Klimaszewska.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.