Pijany „rozbijał się” autem po Pruszkowie

Pruszków

Miał ponad dwa promile alkoholu we krwi, mimo to poruszał się samochodem. Mowa o 45-letnim mężczyźnie, który w niedzielny wieczór uszkodził trzy zaparkowane pojazdy w rejonie ul. Sienkiewicza w Pruszkowie.

O sprawie poinformowali nas czytelnicy, jednocześnie przesyłając do naszej redakcji zdjęcia z miejsca zdarzenia. – Przy dworcu PKP pijany kierowca wjechał w zaparkowane samochody. Został zatrzymany przez innych kierowców – pisze Tomasz.

Policjanci potwierdzają, że gdy przyjechali na miejsce zastali kilku świadków, którzy ujęli kierowcę i uniemożliwili mu dalszą jazdę. Mężczyzna został przebadany alkomatem, wynik to dwa promile alkoholu w organizmie…

O tym co wydarzyło się 16 września opisuje pruszkowska komenda. – W trakcie swojej jazdy po ulicy Obrońców Pokoju uszkodził jeden samochód, a na Sienkiewicza dwa pojazdy. Okazało się również, że mężczyzna od posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy Warszawa Żoliborz – przekazuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

45-latek usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz złamanie zakazu sądowego. Grozi mu za to kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Za spowodowanie kolizji drogowej będzie prowadzone odrębne postępowanie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.