Pierwszy mecz Polaków na mundialu w Rosji. Kibicujemy!

Region

Na ten moment kibice polskiej reprezentacji w piłce nożnej czekali bardzo długo. Już dziś zawodnicy Adama Nawałki rozegrają pierwszy mecz na mistrzostwach świata w Rosji. Będziecie kibicować?

Po raz ostatni polską drużynę na mundialu można było oglądać… w 2006 r. Podczas turnieju rozegranego wówczas w Niemczech piłkarzom znad Wisły nie udało się wyjść z fazy grupowej. Co ciekawe, jedynym zawodnikiem który wówczas był już członkiem kadry, a zobaczymy go także na mundialu w Rosji, jest Łukasz Fabiański.

Po dwunastu latach reprezentacja Polski wraca na mundial z dużo większymi aspiracjami i możliwościami. Bardzo udane kwalifikacje, wcześniej dobry występ w mistrzostwach Europy. Do tego znakomita forma Roberta Lewandowskiego, który nie tak znowu dawno biegał po murawie na stadionie Znicza Pruszków.

Pierwszy mundialowy mecz reprezentacji już dziś o godz. 17.00. Rywalem Polski będzie Senegal. Drużyny zmierzą się w Moskwie.

Gdzie kibicować? Strefy kibica powstały i zapewne zapełnią się dziś po brzegi na stadionach miejskich w Piastowie i w Grodzisku Mazowieckim. Możliwość kibicowania oferuje też wiele lokali i barów w okolicy.

A gdzie Wy będziecie oglądać mecz? Komentujcie i obstawiajcie wynik 🙂

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.