Piastów czeka na autobus energetyczny

Piastów

Podróż po regionie trwa w najlepsze. Kolejną przystanią na drodze autobusu energetycznego będzie Piastów. W dniach 18-19 października mobilne centrum edukacyjno-informacyjne przeciwdziałania zmianom klimatu będzie gościło na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy al. Tysiąclecia 1.

Nie trzeba mieć biletu, pośpiech również nie jest konieczny. Na pewno autobus energetyczny nikomu nie odjedzie i każdy będzie miał okazję zobaczyć, co znajduje się w środku. Bo nie jest to zwykły środek komunikacji, lecz mobilne centrum edukacyjno-informacyjne. Znaleźć tam można wszystko – od modeli poprzez makiety do rozwiązań promujących poszanowanie energii.

Zaznajomić się z kwestią zmian klimatyczny mieli już okazję mieszkańcy Pruszkowa i Grodziska Mazowieckiego. Autobus energetyczny przyciągnął uwagę również uczniów szkół. Z pewnością dla nich była to ważna lekcja edukacyjna, ale każdy może bliżej przyjrzeć się sprawie. Teraz autobus energetyczny odwiedzi Piastów. W dniach 18-19 października będzie dostępny na terenie MOSiRu przy al. Tysiąclecia. – Przyjdź, zobacz, posłuchaj i przekonaj się, jak łatwo jest dbać o środowisko – zachęcają organizatorzy kampanii.

Każdy będzie mógł poznać sposoby przeciwdziałania zmianom klimatu i zastosować w praktyce. Okazuje się, że każdego dnia możemy podejmować niewielki wysiłek, który jest niezwykle cenny. Chodzi o stosowanie rozwiązań służących efektywności energetycznej i przyjaznych środowisku naturalnemu. Fachowej pomocy udzielą eksperci, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania zainteresowanych.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.