Park czeka na pozwolenia

Region

Były szumne zapowiedzi, ale z czasem sprawa ucichła. Pod Mszczonowem miał powstać ogromny park rozrywki. Co dzieje się z projektem Park of Poland?

Mieszkańcy naszego regionu czekają na park rozrywki. Na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki miał powstać Adventure World Warsaw, jednak inwestycja stanęła w miejscu. Projekt ma być dzielony na części, aby ułatwić realizację zadania. W tym roku miała ruszyć budowa Park of Poland, który ma być zlokalizowany pod Mszczonowem.

Przedstawiciele Global City Holdings zapowiadali, że pierwsze kroki ku realizacji inwestycji zostaną podjęte w 2015r. Mamy grudzień, a efektów nie widać. Na jakim etapie działania znajduje się inwestor? –  Pracujemy nad projektem Park of Poland, ponieważ chcemy mieć pewność, że stworzymy miejsce dostarczające wyjątkowej rozrywki naszym gościom. Projekt Park of Poland obecnie jest w pierwszej fazie rozwoju, trwają prace związane z uzyskaniem wszystkich niezbędnych pozwoleń. Przewidujemy, że faza ta zakończy się około 18 miesięcy po tym, jak otrzymamy wszystkie pozwolenia – powiedział Peter Dudolenski, dyrektor wykonawczy Global City Holdings.

Jeśli park powstanie to z pewnością atrakcji w nim nie zabraknie. Ma być to jeden z największych obiektów tego typu w Europie Środkowej. – Park of Poland zaoferuje wiele form rozrywki dla gości w różnym wieku. Będą to aquapark, park tematyczny, hotel oraz wiele innych. Pierwszym etapem Park of Poland będzie aquapark – opisuje Dudolenski.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.