Otwarcie CDK w sylwestra?

Pruszków

Budowa Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie idzie pełną parą. Trwają już prace wykończeniowe i wiele wskazuje na to, że inwestycja będzie gotowa przed czasem.

Centrum Dziedzictwa Kulturowego to jedna z najważniejszych inwestycji realizowanych w Pruszkowie. W trzykondygnacyjnym budynku znajdzie się sala widowiskowo-kinowa z prawie 400 miejscami na widowni, sale taneczne i prób, pracownie muzyczne i plastyczne, a także strefa aktywności fizycznej. Pojawią się siłownie, pomieszczenia masażu i sala do ricocheta. Nie zabraknie odpowiedniej bazy parkingowej. Naziemny plac pomieści 138 samochodów, podziemny – 181.

Budowa trwa już w najlepsze i powoli zmierza ku końcowi. Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że władze miasta planują otwarcie obiekty na sylwestra. – powstał pomysł przeniesienia imprezy sylwestrowej z pl. Jana Pawła II właśnie do CDK. Być może zostanie to połączone z jakąś imprezą, która miałaby się odbyć wewnątrz może to będzie jakiś bal albo ciekawe widowisko – usłyszeliśmy od naszego informatora.

Tych informacji nie potwierdzają władze Pruszkowa, ale również ich ie dementują. – Obecnie prowadzone są prace wykończeniowe. Roboty idą zgodnie z harmonogramem. Liczymy na to, że samą budowę uda się zakończyć w okolicy października. Później zajmiemy się wyposażeniem obiektu. Nie wiemy jak długo to potrwa – mówi nam Andrzej Kurzela, wiceprezydent Pruszkowa.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć prezentujących obecny etap budowy,

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.