Okradał swoje partnerki

Ożarów Maz.

24-letni Arkadiusz M. znalazł sobie sposób na łatwy zarobek. Najpierw rozkochiwał w sobie kobiety, a później je okradał. Wpadł w Ożarowie Mazowieckim.

Dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim kilka dni temu otrzymał zgłoszenie o kłótni dwójki osób. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 24-letni mężczyzna kilka miesięcy wcześniej ukradł swojej partnerce 800 zł. Szybko okazało się, że to nie jedyny występek jaki Arkadiusz M. ma na swoim sumieniu.

Jeszcze przed przyjazdem funkcjonariuszy pokrzywdzona kobieta skontaktowała się z byłą partnerką 24-latka. Wyszło na jaw, że 24-latek okradł również swoją poprzednią dziewczynę. W marcu bieżącego roku mężczyzna przywłaszczył sobie jej laptopa. Tego samego laptopa, którego mieszkanka Ożarowa Miała w swoim domu. Skradziony przez 24-latka sprzęt kobieta oddała policjantom. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienia o przestępstwie.

Arkadiusz M. został zatrzymany. Mundurowi szybko ustalili, że 24-latek był poszukiwany przez trzy prokuratury – Warszawa Praga Północ, Warszawa Włochy oraz Żagań. – Arkadiusz M. usłyszał zarzut kradzieży pieniędzy oraz laptopa. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd – podkreślają policjanci.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.