Ogłoś się za darmo na Targach Mieszkaniowych!

Region

W najbliższy weekend na gości WPR Targów Nieruchomości i Wnętrz czekać będzie specjalna oferta. Każdy kto odwiedzi targową halę będzie mógł zamówić bezpłatne ogłoszenie do Gazety WPR.

Podobnie jak w poprzednich edycjach na Targach Nieruchomości i Wnętrz znajdzie się stoisko portalu WPR24.pl oraz Gazety WPR. Na mieszkańców Pruszkowa i okolic będą czekać dziennikarze z redakcji WPR. Zgłosić można każdą sprawę. Nierówny chodnik, dziurawa droga, nieestetyczna okolica, niszczejący zabytek – zajmiemy się każdym tematem.

Na stoisku Gazety WPR oraz portalu WPR24.pl będzie można również zamówić bezpłatne ogłoszenie, które zostanie opublikowane 14 października w dziale ogłoszeń drobnych w Gazecie WPR. I to całkiem bezpłatnie. Warunek jest jeden – ogłoszenie może mieć maksymalnie 10 słów. Więc jeśli prowadzisz firmę usługową lub sklep, jesteś złotą rączką lub zwyczajnie chcesz coś kupić lub sprzedać to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Organizator targów: Grupa Wpr Media Sp. z o.o. Współorganizator: Miasto Pruszków, Partner Strategiczny: Yuniversal Podlaski Partnerzy: Restauracja Torino, Przedszkole Tuptuś, Sponsor: ReSupport, Patroni: Homer Profit, apartamenty.pl, KRN.pl, Radio Bogoria, szybko.pl, TEL-KAB, Pop Radio, nieruchomości.biz, GTV, Radio Sochaczew, obiektyw.info, tabelaofert.pl

WPR Targi Nieruchomości i Wnętrz
8-9 października w godz. 10.00–16.00
Hala Znicz, ul. Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków
Wstęp wolny, www.targi.pruszkow.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.