Oficjalne otwarcie lodowiska w Grodzisku

Region

W sobotę 11 grudnia zostanie oficjalnie otwarty sezon łyżwiarski na miejskim lodowisku przez Centrum Kultury. W programie m.in. pokaz jazdy na lodzie Walley Ice Story Team, a także konkursy, gry i zabawy dla publiczności. Początek o godzinie 19 -tej.

Choć lodowisko działa już od 3 grudnia, w sobotę ślizgawka zostanie oficjalnie otwarta. Otwarcie uświetni występ Walley Ice Story Team, w składzie: Monika Serkowska, Kamila Szczerba, Kasia Bańburska, Paulina Klimaj i Edwin Siwkowski. To zespół składający się z łyżwiarzy wyczynowych z międzynarodowym doświadczeniem, jak również krajowym oraz międzynarodowym doświadczeniem w łyżwiarstwie profesjonalnym.

Pokaz zespołu Walley Ice Story składa się z różnych numerów pokazowych. Członkowie zespołu, między innymi, prezentują cztery programy solowe, dwa w duecie, jak również trzy programy w wykonaniu całego zespołu. Tłem ich występów są utwory w wykonaniu Madonny, Michaela Jacksona, zespołów Quidam i Pink. Są to również ścieżki dźwiękowe z musicali Grease i Chicago oraz komedii Austin Powers.

Tak jak przed rokiem najmłodsi widzowie będą mogli wziąć udział w konkursach i zabawach. Przypomnijmy, lodowisko jest czynne codziennie od 8.00-22.00. Osoby w wieku do 18 roku życia mogą do godziny 15.00 korzystać z lodowiska za darmo. Od godziny 16.00 wszyscy, zarówno uczniowie, studenci, jak i dorośli za każde 45 minut spędzone na tafli muszą zapłacić 3 zł. Na ulgi mogą liczyć jedynie grupy zorganizowane.

Jeśli ktoś chciałby pojeździć na łyżwach, ale niestety ich nie posiada może skorzystać z wypożyczalni. Wypożyczenie łyżew kosztuje 4 zł.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.