Od środy kłopoty z wodą. Nawet przez dwa dni

Region

Uwaga, mieszkańcy! W środę zabraknie wody w Pruszkowie, Piastowie, Michałowicach, Regułach, Opaczy i Ursusie. Sucho w kranach może być nawet przez dwa dni.

Punktulanie o godz. 9.00 pracownicy MPWiK zaczną prace na magistrali w Al. Jerozolimskich, co spowoduje poważne utrudnienia dla mieszkańców kilku miejscowości tzw. pasma pruszkowskiego. Remont rozpocznie się jednocześnie w czterech miejscach na odcinku od ulicy Badylarskiej do ulicy Jesionowej (Michałowice). – Na czas przeprowadzenia modernizacji, wodociąg będzie wyłączony z użytku. Ze względu na średnicę przewodu (1 metr) oraz zakres prac realizowanych na ponad 2 kilometrowym odcinku magistrali, planowane przywrócenie dostaw wody powinno nastąpić w ciągu 48 godzin – informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Komunikacji.
 
Wodociągowcy apelują o wcześniejsze zabezpieczenie zapasów wody. Zapewniają też, że z chwilą wyłączenia magistrali, zostaną uruchomione wszystkie awaryjne stacje uzdatniania wody wraz z ujęciami na terenie dzielnicy Ursus i miasta Pruszkowa.

Na ulicach pojawią się też beczkowozy. Oto ich lokalizacje:

Pruszków
– ul. Emancypantek róg Lalki
– ul. Antka róg Placówki
– ul. Sienkiewicza 1D
– ul. Bolesława Prusa 35

Piastów
– ul. Łukasińskiego (przy AWAKU os. Ogińskiego)
– ul. Piłsudskiego 56

Gmina Michałowice
– ul. Szkolna 15 (przy szkole)
– ul. Mickiewicza pomiędzy ul. Spacerową a 11-go Listopada

Reguły
– ul. Wiejska róg ul. Krótkiej

Opacz Kolonia
– ul. Centralna przy WKD

Ursus
– ul. Skoroszewska przy ul. Chełmońskiego
– ul. Wojciechowskiego 37
– ul. Magnacka 3
– ul. Ryżowa 48
– ul. Warszawska 59.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.