Nowa świetlica w Zabłotni

Uncategorized

Grodziski magistrat systematycznie realizuje inwestycje związane z budową świetlic. W ostatnim czasie ogłoszono kolejny już przetarg na budowę tego typu obiektu na terenie gminy.

Nowa świetlica ma powstać na terenie miejscowości Zabłotnia. Co ciekawe realizacja tej inwestycji, oznacza, że rozebrany zostanie budynek dotychczasowej świetlicy. Nowy obiekt powstanie w miejscu starego. Z terenu zniknie również istniejący obok świetlicy plac zabaw. Grodziski magistrat rozpoczął poszukiwania wykonawcy prac zarówno budowlanych, jak i rozbiórkowych. 

W nowej świetlicy znajdzie się sala do zebrań, zespół sanitariatów, pomieszczenie techniczne, socjalne oraz niewielki magazynek. Dodatkowo w budynku znajdzie się sala komputerowa, która może pełnić również funkcję szatni.

Budowa nowej świetlicy to nie wszystko. Zagospodarowany zostanie również teren wokół budynku. Pojawią się nowe chodniki, parking, elementy małej architektury oraz nowe nasadzenia. Zaprojektowano również stworzenie kwietnika.

Wykonawca na realizację wszystkich zadań będzie miał rok od momentu podpisania umowy.

 

To nie jedyna inwestycja związana z budową świetlicy na terenie grodziskiej gminy. Podobny obiekt ma powstać przy ul. Ordona w Grodzisku Mazowieckim. O tej inwestycji pisaliśmy tutaj.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.