Nowa Stacja rośnie coraz szybciej

Pruszków

Pruszków w końcu doczeka się własnej galerii handlowej. Centrum handlowo-rozrywkowe rośnie w oczach.

Wielu mieszkańców podkreśla, że w mieście brakuje sklepów, w których można zrobić zakupy odzieżowe. W Pruszkowie działa tylko jedna „sieciówka”, a na większe zakupy trzeba jechać do Warszawy lub Janek. Centrum handlowo-rozrywkowe Nowa Stacja powstające przy ul. Sienkiewicza ma to zmienić.

Obiekt ma być gotowy w czwartym kwartale 2018 r. Budowa w ostatnich miesiącach nabrała tempa, a inwestycja nabiera kształtu. – Od kwietnia budowa obiektu ruszyła pełną parą. Rozpoczęto od kondygnacji podziemnej, na której powstanie wygodny parking dla gości centrum. Obecnie konstrukcja tej kondygnacji jest już całkowicie gotowa. Zakończono tam również prace murowe, a wkrótce zostanie wykonana izolacja termiczna na stropie. Zaawansowane są także prace na parterze. Konstrukcję ukończono w 80 proc. i zabrano się za stawianie ścian osłonowych oraz ścian działowych. Na pierwszym piętrze widać już elementy pionowe, a na najbliższe dni zaplanowane jest pierwsze betonowanie stropu na tej kondygnacji – informuje inwestor.

Przypomnijmy. W Nowej Stacji znajdziemy takie sklepy i punkty usługowe jak: Multikino, H&M, Super-Pharm, Zdrofit czy KFC.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.