Nowa inwestycja Nordic Development w Milanówku

Uncategorized

Inwestycja jest idealnym połączeniem sąsiedztwa Warszawy z komfortem mieszkania w ciszy i zieleni.Osiedle Eco Milan, którego inwestorem jest Nordic Development, to przykład budowy zaprojektowanej odpowiednio do potrzeb współczesnych ludzi.

Rynek deweloperski rozwija się w ostatnich latach bardzo intensywnie. Doskonałym przykładem jest nowa inwestycja – osiedle Eco Milan zlokalizowane na Mazowszu, w Milanówku, w odległości zaledwie 35 kilometrów od Warszawy. Milanówek to miasto, które wraz z Podkową Leśną oraz Brwinowem stanowi trójmiasto ogrodów, wypełnionych zielenią, niską, kameralną zabudową poprzecinaną starymi alejami lipowymi. Świetne położenie to nie jedyne jej atuty. Uwagę zwraca także znakomita jakość wykonania każdego obiektu oraz nazwa uznanej firmy deweloperskiej – Nordic Development.

Inwestorem osiedla Eco Milan, jest firma z korzeniami skandynawskimi. Nordic Development dał się już poznać na polskim rynku. W latach 2007-2016 deweloper sprzedał z sukcesem ponad 900 mieszkań i lokali. Na czele marki stoi prezes zarządu– z pochodzenia Duńczyk, który w działalność swojej firmy wplata wiele skandynawskiej filozofii. Aktualnie w przygotowaniu jest 17 kolejnych inwestycji.

Nowe osiedle usytuowano w pobliżu stacji kolejowej PKP Milanówek (700m), na granicy z Grodziskiem Mazowieckim przy ulicy Warszawskiej. Budynki od stacji kolejowej dzieli jednominutowy spacer, a dojazd samochodem do Warszawy zajmuje tylko 25 minut. W pobliżu znajduje się nowoczesne boisko wielofunkcyjne oraz kąpielisko miejskie, a dosłownie tuż za ogrodzeniem osiedla umiejscowione są przedszkole i gimnazjum. 

Propozycja osiedla Eco Milan charakteryzuje się dużymi przeszkleniami oraz użyciem naturalnych materiałów, takich jak  stal i szkło. Dzięki temu inwestycja idealnie wpisuje się w swoje przyrodnicze otoczenie, stając się także integralną częścią np. parku ekologicznego „Łęgi na skraju”, który rozpościera się wokół osiedla i stanowi idealne miejsce do wypoczynku i rekreacji. W trakcie budowy oraz przy wykończeniu mieszkań, planowane jest wykorzystanie nowoczesnych proekologicznych rozwiązań takich jak maty na podczerwień w częściach wspólnych. To rozwiązanie jest niezwykle efektywne i oszczędne, oraz może mieć pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie mieszkańców budynku.

Eco Milan jest obecnie największą inwestycją mieszkaniową na terenie Milanówka, gdzie dotychczas budowano niewiele i nie w tak wysokim standardzie. Nowe osiedle na tym tle wyróżnia się nie tylko skalą i innowacyjnymi rozwiązaniami, ale  także wysoką jakością.

Nowoczesne osiedle w Milanówku to cztery budynki mieszkalne z garażami podziemnymi w których zlokalizowano  188 mieszkań w metrażach od 38 do 93 m2. Inwestor zaplanował mieszkania o różnej powierzchni i ilości pokoi (1, 2 i 3 pokojowe), dzięki czemu każdy klient znajdzie dla siebie najbardziej optymalne rozwiązanie, dopasowane idealnie do jego potrzeb. Lokale wyposażono w loggie, a na najwyższych piętrach zlokalizowano tarasy (do 50 metrów kwadratowych), które łatwo zaadaptować do własnych potrzeb. Mieszkańcom zapewniono komórki lokatorskie, dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Oczywiście każdy budynek został wyposażony w windę. 

Inwestycję ogrodzono, ale nie zamknięto – szlaban (sterowany za pomocą pilota) uchroni przed wjazdem nieupoważnionych samochodów. Dodatkowo teren całej inwestycji starannie zaaranżowano, włącznie z przygotowaniem dostosowanego do potrzeb najmłodszych mieszkańców placu zabaw. Nie zabrakło też elementów małej architektury.

Osiedle Eco Milan, którego inwestorem jest Nordic Development, to przykład budowy zaprojektowanej odpowiednio do potrzeb współczesnych ludzi, często pracujących w Warszawie, którzy jednak po pracy pragną odpocząć z dala od zgiełku wielkiego miasta, cenią sobie spokój i bezpieczeństwo. Dobra komunikacja publiczna oraz łatwość dojazdu samochodem sprawiają, że to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. 

Oferta nowych mieszkań powinna szczególnie zainteresować mieszkańców Milanówka i okolic, mieszkających tu od pokoleń, którzy nie mogli dotychczas znaleźć lokali odpowiadających ich aspiracjom i oczekiwaniom. Eco Milan wychodzi im naprzeciw, zapewniając jednocześnie nowoczesne i proekologiczne mieszkania o najwyższej jakości oraz kameralny klimat budynków zanurzonych w zieleni, z których słynie Milanówek.

Za inwestycję, oprócz Nordic Development, odpowiada firma DEKPOL S.A. uznany i solidny generalny wykonawca notowany na giełdzie działający na rynku od prawie 24 lat.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.