Nightskating w Pruszkowie!

Pruszków

Po raz pierwszy w Pruszkowie odbędzie się Nightskating, czyli nocna jazda na rolkach. Start imprezy już 25 czerwca, w niedzielę.

– Już zgłosiło się 200 osób. Prezydent Pruszkowa zaprasza do udziału. Zbiórka od godziny 18.00, start o godzinie 19.00 z Placu Jana Pawła II – informuje pruszkowski magistrat.

Wydarzenie odbywa się w ramach Pruszkowskich Wianków i jest sfinansowana z budżetu miasta. Natomiast organizacją zajęło się Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie „Polskater”. Organizatorzy zaznaczają, że zadbali o to, by trasa była atrakcyjna i bezpieczna dla wszystkich uczestników. Przejazd rolkarzy zabezpieczy Komenda Stołeczna Policji, zespół ratownictwa medycznego i specjalny zespół na rolkach – Nightskating Team. 

Zatem jaką trasę przygotowano? Rolkarze wyruszą spod Placu Jana Pawła II w kierunku ul. Prusa, Pogodnej, Gordziałkowskiego, al. Armii Krajowej, Ireny, al. Marii Dąbrowskiej, Brzozową, Grodziską, Działkową, Akacjową, Powstańców, Chopina, Sobieskiego, Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej, by znów wrócić na Prusa i na Plac Jana Pawła II. 

Od rolkarzy nie wymaga się szczególnych umiejętności, jednak powinni oni czuć się pewnie na rolkach i jak zaznacza warszawskie stowarzyszenie musicie potrafić odpowiednio hamować. Udział w imprezie jest bezpłatny!

Szczegółowe informacje znajdziecie wchodząc tutaj. 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.