Nieznani sprawcy wysadzili bankomat

Grodzisk Maz.

To kolejne takie zdarzenie w naszym regionie. Nieznani sprawcy wysadzili w powietrze bankomat znajdujący się przy ul. Traugutta w Grodzisku Mazowieckim. Jak informują policjanci, pieniędzy nie skradziono.

Informacje na ten temat otrzymaliśmy od czytelnika Stanisława. – Przy ul. Traugutta w Grodzisku Mazowieckim ktoś próbował włamać się do bankomatu, który usytuowany jest na uboczu przy stacji paliwowej. Na miejscu pracowali policjanci – czytamy w wiadomości wysłanej na adres kontakt@wpr24.pl.

Doniesienia potwierdza grodziska jednostka policji. – Rzeczywiście doszło do takiego zdarzenia ok. godz. 4.00 nad ranem. Przy stacji paliw „Momo” został uszkodzony bankomat poprzez użycie materiałów wybuchowych. Urządzenie zostało zniszczone jednak pieniędzy nie skradziono – informuje asp. Sławomir Janowiec z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

W tej chwili trwają policyjne czynności, które zmierzają do ustalenia sprawcy bądź sprawców. To nie pierwsze takie zdarzenie w naszym regionie. Już wcześniej nieznani sprawcy niszczyli za pomocą materiałów pirotechnicznych bankomaty w Pruszkowie, Raszynie i Warszawie. Nie tak dawno próbowaliśmy ustalić czy Komenda Stołeczna Policji, która zawsze przejmuje tego typu sprawy, łączy ze sobą wysadzenia bankomatów. Pisaliśmy o tym tutaj.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.