Niespodzianka z szansą na „Modernizację Roku”

Grodzisk Maz.

Willa Niespodzianka znajdująca się w Grodzisku Mazowieckim została zgłoszona do plebiscytu „Modernizacja Roku 2017”. Przypominamy, że dzięki głosom internautów zabytek ma szansę wygrać!

Aktualnie Niespodzianka to jeden z najpiękniejszych budynków na mapie Grodziska Mazowieckiego. A być może i nie tylko. W ubiegłym roku gmina rozpoczęła renowację willi. Jest ona wpisana do rejestru zabytków nieruchomych województwa mazowieckiego. Przypomnijmy, że wybudowano ją w roku 1906.

Niespodziankę zgłoszono do konkursu „Modernizacja Roku 2017”, którego celem jest wybranie takich budynków, które w danym roku wyróżniają się szczególnymi walorami. Plebiscyt podzielono na kategorie. Oczywiście grodziska willa znalazła się w kategorii zabytki. W chwili publikowania tego materiału budynek zebrał 2,9 tys. głosów. Przed nim znajduje się budynek Nadleśnictwa w Koszęcinie, który zebrał 4,1 tys. głosów. Jeszcze nie tak dawno na 1. miejscu znajdował się budynek mieszkalny przy al. Zygmunta Krasińskiego 16 w Lesznie, ale spadł na 3. lokatę (2,3 tys. głosów).

O tym czy willa zdoła uzyskać pierwsze miejsce decydują Wasze głosy. Dlatego warto wejść tutaj i zagłosować na budynek z naszego regionu!

A tak willa prezentowała się przed renowacją:

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.