Nawet 10 lat za kradzież

Region

Funkcjonariusze z grodziskiej komendy zatrzymali siedem osób związanych z włamaniem i kradzieżą. Łupem złodziei padły grzejniki i pompa wodna. Trzy kobiety i czterech mężczyzn za swoje czyny może trafić do więzienie nawet na 10 lat.

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego w ubiegłą sobotę około godziny 10.00 otrzymali informacje od strażników miejskich o mężczyźnie, który na wózku przewozi grzejniki. Mundurowi postanowili sprawdzić skąd pochodzi ten ładunek. 29-latek nie potrafił jednak wytłumaczyć, w jaki sposób wszedł w posiadanie grzejników. Szybko okazało się, że przedmioty te pochodzą z kradzieży.

Po zatrzymaniu podejrzanego mężczyzny policjanci udali się na okradzioną posesję. W trakcie rozmowy z właścicielem okazało się, że z domu, piwnicy i pomieszczenia gospodarczego zniknęły grzejniki i pompa wodna.

W trakcie prowadzenia czynności policyjnych okazało się, że w kradzieży brały udział również inne osoby. Jeszcze tego samego dnia zatrzymany został 23-latek. W poniedziałek policjanci dokonali aresztowania pięciu innych podejrzanych osób. Trzy kobiety Anna S., Izabela T., Natalia D. oraz czterech mężczyzn Artur B., Tomasz S., Łukasz G. i Sebastian K. mogą trafić do więzienia nawet na 10 lat.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.