Naturhouse odchudza w Brwinowie!

Brwinów

Już 1 kwietnia zostanie otwarte Centrum Dietetyczne Naturhouse w Brwinowie. W nowo powstałym punkcie będzie można skorzystać z pomocy dietetyka, który udzieli specjalistycznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i  dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu.

Uroczyste otwarcie pierwszego Centrum Naturhouse w Brwinowie zaplanowano na najbliższą sobotę (1 kwietnia). Pierwsi klienci będą mogli zapoznać się z ideą Naturhouse, skorzystać z bezpłatnych porad, konsultacji dietetycznych oraz pomiarów ciała. Na gości czekać będzie również poczęstunek składający się z dietetycznych produktów.

Centrum Naturhouse powstałe przy ul. Armii Krajowej 3 należy do międzynarodowej firmy, będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i  reedukacji żywieniowej. Jego innowacyjna koncepcja opiera się na współpracy z osobistym dietetykiem, który dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz suplementami.

Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum, dietetyk przeprowadzi dokładny wywiad z osobą, która zmaga się z nadmiernymi kilogramami, wykona specjalistyczne pomiary ciała,  sprawdzi zawartości tkanki tłuszczowej oraz wody metabolicznej w organizmie – mówi mgr inż. Martyna Drążyk, dietetyk z nowego Centrum Naturhouse w Brwinowie – Dopiero na tej podstawie ekspert określi przyczyny nadwagi i dobierze kurację odchudzającą, dopasowaną do indywidualnych potrzeb organizmu. Następnie, na cotygodniowych wizytach będzie na bieżąco kontrolował przebieg diety, udzielał wskazówek, a przede wszystkim motywował do dalszej pracy – dodaje Martyna Drążyk z Naturhouse.

Pomoc specjalisty obejmuje również etap po zakończeniu diety, kiedy niezbędne jest utrzymanie wagi i uniknięcie efektu jo-jo. Problemy z nadwagą to nie jedyny powód, dla którego warto skorzystać z konsultacji dietetyka. Specjalista z Naturhouse pomoże również osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone ze swojej figury – kobietom po okresie ciąży lub w trakcie menopauzy, a także osobom, które z uwagi na stresujący tryb życia mają trudności z komponowaniem zdrowej diety. Rolą dietetyka jest przede wszystkim przekazywanie zasad prawidłowego odżywania, które wprowadzone na stałe spowodują, że problemy z wagą nie będą powracały. Wizyta u dietetyka może być okazją do poprawy sylwetki jeszcze przed nadejściem lata.

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Brwinowie mieści się przy ulicy Armii Krajowej 3 lok. 8.

Punkt czynny jest w godzinach:
Poniedziałek: 11:00 – 19:00
Wtorek:  8:00 – 16:00
Środa: 10:00 – 18:00
Czwartek: 11:00 – 19:00
Piątek: 8:00 – 16:00

Na konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem 500-205-760.

Dodatkowe informacje o działalności Naturhouse dostępne są pod adresem: www.naturhouse.com.pl lub pod numerem infolinii 801 11 12 13

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.