Nastolatki z amfetaminą

Grodzisk Maz.

Nieodłącznym elementem naszych czasów są… narkotyki. Dostęp do nich jest tak łatwy, że nastolatkom nie trudno jest zdobyć choćby amfetaminę. Tylko w tym miesiącu grodziscy policjanci zatrzymali pięć osób posiadających środki odurzające.

Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na osoby, które mogą mieć związek z narkotykami. Ich doświadczenie podpowiada im kto jest w stanie po spożyciu środków odurzających. Od początku listopada zabezpieczono kilka porcji marihuany, haszyszu i amfetaminy.

Wśród osób zatrzymanych są starsi „miłośnicy” narkotyków, nastolatkowie jak i osoby nieletnie. – Podejrzenia funkcjonariuszy okazały się słuszne między innymi wobec 15-latki skontrolowanej  w Milanówku i 17-latki sprawdzonej w Grodzisku Maz., które miały w kieszeniach po porcji amfetaminy. Policyjna czujność nie zawiodła również w przypadku nieco starszych mężczyzn. W Żukowie po kontroli został zatrzymany 40-latek z torebką marihuany, a w Podkowie Leśnej 33-letni obywatel Ukrainy, posiadający ponad 4 gramy tego samego środka przy sobie i w miejscu zamieszkania. 12 listopada po godz. 18.00 w Milanówku podczas kontroli 19-latka policjanci zabezpieczyli torebkę z haszyszem – poinformowała st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Osobom pełnoletnim grozi do 3 lat pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających. Nieletnią zajmie się sąd rodzinny.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.