Napadli na mężczyznę

Region

Funkcjonariusze z Pruszkowa i Piastowa zatrzymali dwie osoby, które pobiły właściciela i zamierzały okraść jego samochód. Za to przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek, kilka minut przed godz. 6.00 policjanci z Piastowa otrzymali zgłoszenie o próbie kradzieży i pobiciu mężczyzny. Skierowany na wskazany adres patrol zastał na miejscu pokrzywdzonego, który przedstawił im przebieg zajścia. Rankiem mężczyzna przygotowywał produkty przeznaczone do sprzedaży na jednej z giełd towarowych. Załadowanie samochodu wymagało kilkukrotnego przenoszenia asortymentu do auta. Gdy pokrzywdzony znalazł się z kolejna partią towaru przy swoim pojeździe zauważył, że w środku siedzi młody mężczyzna. Właściciel postanowił zatrzymać nieznajomego. W pewnej chwili doszło do szarpaniny. Nagle poszkodowany został zaatakowany od tyłu przez kobietę. Napastnicy bili i kopali mężczyznę, po czym oddalili się.

Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwanie sprawców napadu. Po kilkunastu minutach zatrzymano 18-letnia Annę J. i 21-letniego Krzysztofa K. Na ubraniach tej dwójki widoczne były ślady krwi, które policyjny technik zabezpieczył do badań.

Okazało się, że pobity mężczyzna z urazem nosa wymaga hospitalizacji. Anna J. i Krzysztof K. za pobicie i usiłowanie kradzieży mogą trafić do wiezienia nawet na 5 lat.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.