Nabór do Dziennego Domu „Senior+” w Komorowie

Michałowice

Rozpoczął się nabór do domu seniora przy ul. Ceglanej. To miejsce przeznaczone dla osób nieaktywnych zawodowo po 60-tym roku życia.

Oferta przeznaczona jest dla mieszkańców gminy Michałowice, którzy ze względu na wiek, chorobę lub niepełnosprawność wymagają częściowej opieki i pomocy w zaspokajaniu niezbędnych potrzeb życiowych. Dom seniora w Komorowie posiada 30 miejsc i będzie funkcjonował osiem godzin dziennie, od poniedziałku do piątku.

Dom seniora zapewnia jeden gorący posiłek w ciągu dnia, dostęp do przekąsek i napojów. Nie brakuje też usług edukacyjnych, kulturalnych czy oferty ćwiczeń – gimnastykę oraz taniec. W domu będą odbywały się też zajęcia kulinarne, plastyczne, rękodzieło. Możliwe będą też wycieczki.

Korzystanie z usług Dziennego Domu „Senior+” jest nieodpłatne dla osób, których dochód na osobę nie przekracza 1402 zł w przypadku osób samotnie gospodarujących oraz 1056zł w przypadku osób w rodzinie.

Właśnie rozpoczął się nabór do domu seniora. Regulamin rekrutacji znajdziecie wchodząc tutaj. Wszelkie szczegółowe informacje można uzyskać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej – www.gops.michalowice.pl

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Nabór do Dziennego Domu „Senior+” w Komorowie”

 1. Anonim pisze:

  Chór staruszków z miasta Pruszków.

 2. Anonim pisze:

  Dlaczego tylko 8 godzin dziennie? Jeśli ktoś ma dojechać do pracy, musi pozostawiać pod opieką osoby starsze na dłużej. To musi tak samo działać jak w przedszkolu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły