Na system informacji pasażerskiej będzie trzeba poczekać…

Kolej

Warszawska Kolej Dojazdowa poinformowała o wydłużeniu okresu testowego dla tablic systemu informacji pasażerskiej. Do momentu aż system zacznie normalnie działać poczekamy przynajmniej do połowy lutego.

Tablice zostały uruchomione w listopadzie minionego roku. Ekrany zainstalowano na peronach stacji i przystanków osobowych wzdłuż całej linii WKD. Niestety obecnie są one bezużyteczne, ponieważ działają w trybie testowym. Dodatkowo przewoźnik przedłużył okres sprawdzania tego systemu.

– Okres funkcjonowania tablic systemu informacji pasażerskiej w trybie testowym ulega wydłużeniu co najmniej do dnia 15.02.2017. O testowym trybie pracy tablic informuje na każdym wyświetlanym polu w dolnej jego części przewijany tekst: „TEST SYSTEMU INFORMACJI PASAŻERSKIEJ” – poinformowała WKD w oficjalnym komunikacie zamieszczonym na stronie wkd.com.pl.

Wydłużenie okresu testowego związane jest z planowanymi w ciągu pierwszego kwartału 2017 roku modyfikacjami sposobu prezentowania treści oraz szkoleniami personelu w zakresie utrzymania i obsługi SIP. Warszawska Kolej Dojazdowa przypomina, że w czasie testów: –  Prezentowane treści mogą odbiegać od rzeczywistej sytuacji ruchowej na linii WKD oraz mogą nie zachowywać pełnej spójności z uwagi na trwające w dalszym ciągu prace związane z konfiguracją oprogramowania zarządzającego – czytamy na stronie przewoźnika.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.