Na siłownię trzeba poczekać

Grodzisk Maz.

Nie mamy dobrych informacji dla miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Na nową siłownię na grodziskich Stawach Walczewskiego trzeba będzie poczekać nieco dłużej.

Na trenie grodziskich Stawów Walczewskiego nie brakuje miejsca do aktywnego spędzania czasu. Są tu boiska do gry w piłkę plażową, wypożyczalnię kajaków i rowerów wodnych czy kąpielisko z plażą. To jednak nie wszystkie atrakcje z jakich będzie można tu korzystać.

Jeszcze w wakacje na terenie przy stawach Walczewskiego miała powstać siłownia plenerowa. Miały się na niej znaleźć cztery urządzenia: orbitrek, prasa nożna, urządzenie Thai Chi pozwalające na trening ogólnorozwojowy oraz koła i drążki do ćwiczeń barków, ramion i klatki piersiowej.

Jednak na jej wykonanie trzeba jeszcze poczekać. Grodziski magistrat właśnie unieważnił przetarg na jej wykonanie. Powód? To zbyt wysokie ceny złożone przez zainteresowane firmy. Gmina na budowę siłowni chce wydać niewiele ponad 54 tys. zł. Tymczasem najniższa oferta była wyższa o 35 tys. zł.

Teraz trzeba czekać na ponowne ogłoszenie przetargu. Miejmy nadzieję, że następnym razem uda się wybrać wykonawcę prac.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Na siłownię trzeba poczekać”

 1. PITEK 39 pisze:

  Na obwodnicę trzeba poczekać
  Park wodny hahaha
  Wieś GRODZISK mazowiecki
  Brawo Mszczonów
  BRAWO Kurek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły