Na linii WKD pękła szyna, są duże utrudnienia [AKTUALIZACJA]

Kolej

Uwaga podróżni! Na linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej pomiędzy stacjami Grodzisk Maz. Radońska – Grodzisk Maz. Piaskowa została uszkodzona szyna. Odcinek zamknięto dla ruchu pociągów.

O awarii, Warszawska Kolej Dojazdowa poinformowała na swojej stronie internetowej. Około godziny 8.00 doszło do uszkodzenia szyny. Na czas naprawy zamknięto dla ruchu kolejek fragment pomiędzy przystankami Grodzisk Maz. Radońska – Grodzisk Maz. Piaskowa. Oznacza to niemałe utrudnienia dla pasażerów.

Jak informuje przewoźnik do godziny 10.50 ruch pociągów będzie odbywał się na odcinku od stacji Grodzisk Maz. Piaskowa do Warszawa Śródmieście WKD. Aby zmniejszyć skutki awarii, WKD uruchomiła autobusowa komunikację zastępczą skomunikowaną z pociągami odjeżdżającymi z przystanku Grodzisk Maz. Piaskowa.

W tym trudnym czasie wszystkie ważne bilety WKD będą honorowane w Kolejach Mazowieckich na odcinku Grodzisk Mazowiecki – Warszawa Śródmieście.

Aktualizacja godz. 9.50

O godz. 10:15 z przystanku osobowego Grodzisk Maz. Piaskowa przez Grodzisk Maz. Jordanowice do Grodzisk Maz. Radońska odjedzie zastępczy autobus, informuje WKD.

Aktualizacja godz. 11.00

Zakończyły się utrudnienia na linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej. O godz. 10.35 ruch pociągów został przywrócony.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.