Milanówek kończy remonty dróg

Milanówek

Na milanowskich ulicach wciąż można spotkać drogowców. Na ul. Sobieskiego, Rolnej i Pewnej praca wre. To ostatnie odcinki dróg jakie wyremontuje w tym roku miasto-ogród.

Póki co pogoda sprzyja drogowcom i niewiele wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Mimo wszystko nieuchronnie zbliża się zima, a wraz z nią niskie temperatury. Prace remontowe na większości milanowskich ulic są już na finiszu. Drogowcy robią co mogą, by jak najszybciej oddać gotowe drogi. To ostatni gwizdek na zakończenie robót przed chłodnymi miesiącami.

– Gruntowne roboty zakończyły się już na ulicach Chopina, Wesołej, Wiśniowej i Makowej jednak są one jeszcze przed odbiorami. Wykonywane są tam drobne prace kosmetyczne. Parking przed targowiskiem także jest już na ukończeniu. Trwają remonty na ulicach Sobieskiego, Rolnej i Pewnej, które powinny zakończyć się pod koniec przyszłego tygodnia – mówi Ryszarda Bogusz z Referatu Technicznej Obsługi Miasta Milanówka.

Na Wiśniowej, Wesołej i Makowej nawierzchnie zostały utwardzone poprzez podwójne powierzchniowe skroplenie emulsją asfaltową z grysami. Dodatkowo powstały tam progi spowalniające z kostki betonowej. Pozostałe drogi zostaną utwardzone10 cm warstwą destruktu asfaltowego.

Parking przed targowiskiem miejskim został wyrównany. Nawierzchnię zniszczyły korzenie drzew, rosnące na tym obszarze. Wykonawca nieco podniósł teren nie ingerując w przyrodę.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.